Türkiyenin Her Yerinden
444 44 35

Müşterilerimizin zincir mağazalara sevk edeceği parsiyel malları şirketimiz araçları ile mevcut depolarından alıp ,yurtiçi iller ve mağazalar bazında ayrım ve tasnifi yapılarak mevcut acentelerimiz ve çözüm ortaklarımız kanalıyla müşteri irsaliyesindeki adreslere teslimat şeklindedir.

        

Ürünlerinizin teslim noktalarına ulaştırılmasın da da Yeni Nak Kargo, size güvenebileceğiniz bir ortaklık öneriyor.

Yeni Nak Kargo'nun yurt geneline yayılmış geniş acente ağı, eğitimli personeli ve modern filosuyla mamullerinizin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede size ve müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar.

Üretim noktanızdan müşterilerinize ulaşana kadar geçen tüm süreçte, dinamik rotalarla çoklu nokta dağıtımı ve takibi mümkündür.Buna ilave olarak Yeni Nak Kargo, ihtiyaçlarınız doğrultusunda mevcut araç sayısını arttırabilecek ve hizmetlerini çeşitlendirebilecek kapasiteye sahiptir.

Her aşamada dikkatli ve titiz olan Yeni Nak Kargo seçiciliği araç sürücüleri için de geçerli olmakta ve bünyesindeki sürücüleri oryantasyon ve psikolojik testten geçirdikten sonra araçlar teslim edilmektedir.Böylece yüklerinizin en emniyetli ve güvenli şekilde yol alması sağlanmaktadır.


© 2019 NAKKARGO Tüm Hakları Saklıdır