Türkiyenin Her Yerinden
444 44 35

01.01.2000 tarihinde, Çukurova Ekspres Ltd. Şti., Öz Doğu Karadeniz Nakliyat Ltd. Şti., Güneydoğu Nakliyat Ltd. Şti., Ankara - Adana Ekspres Ltd. Şti., Güven Şark Nakliyat Ltd. Şti., Sefa Nakliyat, Akar Nakliyat firmalarının iştirakiyle kurulmuş olup, tüm Türkiye çapında her türlü yasal emtiaları dünya standartları kalitesiyle istenilen bölgelere sevk etmektedir.

 

Yeni Nak Kargo Ltd. Şti. İzmir' de ve Türkiye' de tek kuruluş olarak yepyeni bir hizmet öncülüğü ile müşterilerine hizmet vermeye başlamış, profesyonel idari kadrosunu uzman, kalifiye elemanlarla tamamlamış, her geçen gün genişleyen araç parkıyla kısa sürede sektörde hak ettiği yere ulaşmıştır.

 

Yeni Nak Kargo Ltd. Şti müşterilerinin her türlü yasal emtialarını, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye, yurt çapına yayılmış dev acente ağıyla, direkt ya da aktarmalı olarak, en kısa zamanda ve güvenli olarak ulaştırabilmektedir.

Ticari ürünlerin naklinde ürünlere ait sevk irsaliyesi ve faturalar titizlilikle yerine ulaştırılmaktadır.

Ayrıca Yeni Nak Kargo Limited Şirketi gönderilecek olan ürünleri şehiriçi dahili ücreti alınmadan günü gününe adresten adrese sevk etmeyi taahhüt etmektedir. © 2019 NAKKARGO Tüm Hakları Saklıdır